Kampioenen zomeravond 2019

Twee teams zijn kampioen geworden in de zomeravond competitie

Kampioenen zomeravond 2019
Heren 1
Kampioenen zomeravond 2019
Dames 2
Kampioenen zomeravond 2019
Kampioenen zomeravond 2019

Kampioenen jeugd 2019

Vier jeugdteams zijn dit jaar kampioen geworden.

Kampioenen jeugd 2019
Meisjes t/m 14 jaar - team 1
Kampioenen jeugd 2019
Jongens t/m 14 jaar - team 2
Kampioenen jeugd 2019
Jongens t/m 14 jaar - team 1
Kampioenen jeugd 2019
Meisjes t/m 17 jaar - team 1

Kampioenen competitie heren 2019

In 2019 zijn veel herenteams kampioen geworden.

Kampioenen competitie heren 2019
Heren 3 zaterdag 2e klasse
Kampioenen competitie heren 2019
Heren 1 35+ zaterdag 1e klasse
Kampioenen competitie heren 2019
Heren 1 35+ vrijdag 3e klasse
Kampioenen competitie heren 2019
Regio 55+ competitie
Kampioenen competitie heren 2019
Heren 5 35+ vrijdagavond 4e klasse

Kampioenen competitie gemengd 2019

Van de 6 gemengde teams op zaterdag werd de helft kampioen

Kampioenen competitie gemengd 2019
Gemengd 1 35+ zaterdag hoofdklasse
Kampioenen competitie gemengd 2019
Gemengd 1 zaterdag 3e klasse
Kampioenen competitie gemengd 2019
Gemengd 2 zaterdag 4e klasse
Kampioenen competitie gemengd 2019

Kampioenen competitie dames 2019

Ook de dames waren succesvol dit jaar.

Kampioenen competitie dames 2019
Dames dubbel 1 zaterdag 3e klasse
Kampioenen competitie dames 2019
Dames 3 zaterdag hoofdklasse
Kampioenen competitie dames 2019
Dames 4 zaterdag 1e klasse
Kampioenen competitie dames 2019

Kampioenen voorjaarscompetitie 2018

Kampioenen voorjaarscompetitie 2018
Henk, Roel, Ronald, Marvin, Tjerk en Vincent
Kampioenen voorjaarscompetitie 2018
Heleen, Linda, Christel, Eefje en Marion
Kampioenen voorjaarscompetitie 2018
Kampioenen voorjaarscompetitie 2018

Kampioenen zomeravondcompetitie 2018

Kampioenen zomeravondcompetitie 2018
Maartje, Jorien, Willemijn, Liesbeth, Eefje en Judith
Kampioenen zomeravondcompetitie 2018
Johan, Harry, Marcel, Leander, Hans, Guus en Jorrit
Kampioenen zomeravondcompetitie 2018
Jos, Frank, Sim, Meindert en Michiel
Kampioenen zomeravondcompetitie 2018
Theo, Climmy, Ron, Carlijn, Malcolm en Caroline

De 'back to the sixties'-editie kampioenen van de NAMA Jeugdclubkampioenschappen en Slagerij Putman Clubkampioenschappen senioren 2017.

Clubkampioenen 2017
 
Kampioen ME14: Isabella Stuurman
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen JE14: Rein Koenders
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE3/4/5: Alwin van Engelenburg
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen HD7: Jaap van Cruijsen en Jan Willem Hennemann
 
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen DE8/9: Linda van Hoof (1e) en Karin Velder (2e)
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen HD8/9: Hans Spaan & Piet van Harten
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen DD8/9: Linda van Hoof en Marianne Spaan
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE9: Eric Geensen
Clubkampioenen 2017
 
Padel dubbel senioren: Bauke de Boer & Tim Ruller (1e), Jan Willem Becker & Wouter Pels (2e)
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE5: Amichay Alon
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE6/7: Ivar van der Hulst
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen GD5/6 (1e): Udo Stuurman & Solange Yilo
 

Clubkampioenen 2017-2

De 'back to the sixties'-editie kampioenen van de NAMA Jeugdclubkampioenschappen en Slagerij Putman Clubkampioenschappen senioren 2017.

Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen Enkel Groen: Noud Bekker (1e) en Bruno Grillo (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen Dubbel Groen (1e): Noud Bekker en Bruno Grillo
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen Dubbel Groen (2e): Julius Rouweler en Bram Raggers
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen JD-14: David Hermans & Rein Koenders (1e), Cees Pleyte & Pepijn Vlugt (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen senior-junior groen: Rein Koenders & Rene Koenders (1e), Alwin van Engelenburg & Bruno Grillo (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen HD3/4: Thom Hermans & Lukas Pels
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DE5/6: Pauline Zendijk (1e) en Eva (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen HD 5/6: Diederik van Hovell & Maurice Gerards
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DD4: Hester van den Heuvel & Anneloes Witsenburg
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen GD4/5: Kyra Jurriëns & Edwin Schoolderman
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen GD5/6 (2e): Pieter Brouwer & Karin Velder
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DE6/7: Inge van Weelden (1e) en Eva (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DD6/7 (1e): Alexandra & Inge van Weelden
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DD6/7 (2e): Hettie van den Brink & Karin de Cloet
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen GD7/8: Jorrit van Harten & Mette Spaan
Clubkampioenen 2017-2
Kampioen HE8: Jorrit van Harten

Voorjaarscompetitie 2016

Dit voorjaar zijn 2 zaterdagteams, 1 zondag jeugdteam en 2 zomeravondteams kampioen geworden bij de voorjaarscompetitie. Fantastische prestaties... gefeliciteerd!

Voorjaarscompetitie 2016
Zaterdag: dames 4 - 2e klasse: Michelle Koning*, Carlijn Aldewereld, Eva, Climmy Hanssen, Judith Dijkhuis
Voorjaarscompetitie 2016
Zaterdag: Gemengd 4 - 2e klasse: Lisette Lentjes*, Kyra Jurriëns, Jacqueline Zaal, Masson Hooimeijer, Maurice Gerards, Matthijs ten Kleij
Voorjaarscompetitie 2016
Zondag: M17-1 2e klasse: Indy Visschers, Marlies Logtenberg, Carlijn Bruijn, Carmen Spekenbrink, Mette Spaan*, Pauline Zendijk
Voorjaarscompetitie 2016
Zomeravond: Dames 2 - 3e klasse: Ida de Reus, Jacqueline van Santen, Tineke Willemsen, Ans Kuipers en Agnes.
Voorjaarscompetitie 2016
Zomeravond: Gemengd 1 - 2e klasse: Carlijn Aldewereld-van Dehn, John Dekker, Boudewijn van Ommeren, Hans Hartsema, Maggie Wasting en Michelle Koning

Clubkampioenen 2014

De kampioenen van Clubkampioenschappen Strijland  en Willemsen Makelaars op een rij. Goed gedaan!!

Clubkampioenen 2014
Clubkampioen jeugd - jongens:
Lukas Pels
Clubkampioenen 2014
Clubkampioen jeugd - meisjes:
Mette Spaan
Clubkampioenen 2014
Clubkampioen senioren - heren:
Maarten de Boer
Clubkampioenen 2014
Clubkampioen senioren - dames:
Margot Verbeet
Meer foto's zien ?

Zonnepanelen

Lid worden ?

Met de introductiecommissie je draai vinden of tennis proberen met proeflessen!

>> Naar lidmaatschap en meer

Binnen spelen?

Binnenbanen kunnen door zowel leden als niet-leden worden gehuurd. 

>> Naar onze pagina verhuur

winter tafereel TVB
zomer tafereel TVB-2
zomer tafereel TVB-3
zonnepanelen

Onze Sponsors

  • Arentsen compleet
  • Willemsen makelaars NIEUW
  • DAAN
  • MK-JS
  • CJ-COIFFURE
  • teunissen
  • FYSIO TER HORST
  • PANNEKOEKHUIS-STRIJLAND
  • Bij-Spaan
  • Tien-met-payoff
  • De deel
  • House-of-tennis
  • DAAN
  • maassenvandenbrinkvelp
  • SI-CHUAN-LOGO-cmyk
  • Kors
  • DESIGNFORLIVE
  • Willemsen makelaars NIEUW
  • HURENKAMP
  • Pelssport2
  • wifi4all-gks2
  • Den bramel
  • tennisstore
  • De deel
  • Appeldoorn-met-payoff
  • Pelssport2
  • SI-CHUAN-LOGO-cmyk
  • MK-JS
  • NAMA
  • PANNEKOEKHUIS-STRIJLAND
  • teunissen
  • slagerij-putman
  • DAAN
  • DDJ-accountants
  • wifi4all gks2
  • House-of-tennis
  • INSTAAN
  • Kapona
  • Bij Spaan
  • Tien-met-payoff
  • Melis 100 jaar
  • Appeldoorn-met-payoff
  • HURENKAMP
  • Den bramel
  • kranenburg
  • FYSIO TER HORST
  • Kapona
  • slagerij putman
  • VER VO DEF
  • Truckherstel
  • DESIGNFORLIVE
  • DDJ-accountants
  • VER VO DEF
  • teunissen
  • Rabobank-liggend
Ga naar boven