De 'back to the sixties'-editie kampioenen van de NAMA Jeugdclubkampioenschappen en Slagerij Putman Clubkampioenschappen senioren 2017.

Clubkampioenen 2017
 
Kampioen ME14: Isabella Stuurman
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen JE14: Rein Koenders
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE3/4/5: Alwin van Engelenburg
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen HD7: Jaap van Cruijsen en Jan Willem Hennemann
 
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen DE8/9: Linda van Hoof (1e) en Karin Velder (2e)
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen HD8/9: Hans Spaan & Piet van Harten
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen DD8/9: Linda van Hoof en Marianne Spaan
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE9: Eric Geensen
Clubkampioenen 2017
 
Padel dubbel senioren: Bauke de Boer & Tim Ruller (1e), Jan Willem Becker & Wouter Pels (2e)
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE5: Amichay Alon
Clubkampioenen 2017
 
Kampioen HE6/7: Ivar van der Hulst
Clubkampioenen 2017
 
Kampioenen GD5/6 (1e): Udo Stuurman & Solange Yilo
 

Clubkampioenen 2017-2

De 'back to the sixties'-editie kampioenen van de NAMA Jeugdclubkampioenschappen en Slagerij Putman Clubkampioenschappen senioren 2017.

Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen Enkel Groen: Noud Bekker (1e) en Bruno Grillo (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen Dubbel Groen (1e): Noud Bekker en Bruno Grillo
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen Dubbel Groen (2e): Julius Rouweler en Bram Raggers
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen JD-14: David Hermans & Rein Koenders (1e), Cees Pleyte & Pepijn Vlugt (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen senior-junior groen: Rein Koenders & Rene Koenders (1e), Alwin van Engelenburg & Bruno Grillo (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen HD3/4: Thom Hermans & Lukas Pels
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DE5/6: Pauline Zendijk (1e) en Eva (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen HD 5/6: Diederik van Hovell & Maurice Gerards
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DD4: Hester van den Heuvel & Anneloes Witsenburg
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen GD4/5: Kyra Jurriëns & Edwin Schoolderman
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen GD5/6 (2e): Pieter Brouwer & Karin Velder
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DE6/7: Inge van Weelden (1e) en Eva (2e)
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DD6/7 (1e): Alexandra & Inge van Weelden
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen DD6/7 (2e): Hettie van den Brink & Karin de Cloet
Clubkampioenen 2017-2
Kampioenen GD7/8: Jorrit van Harten & Mette Spaan
Clubkampioenen 2017-2
Kampioen HE8: Jorrit van Harten

De winnaars van de informele clubcompetitie Si Chuan, jaarlijks met kennis en kunde georganiseerd door Dick Bos, op een rij. Niet iedereen was aanwezig op het heerlijke afsluitende  etentje bij Ping van Restaurant Si Chuan, dus niet van alle kampioenen een foto helaas.

Si Chuan 2016
GD poule 1: Laura van Wijngaarden en Martijn Hamer
Si Chuan 2016
GD poule 2: Marieke Stam en Bart van Druten
Si Chuan 2016
GD poule 3: Marian en Jos van Leeuwe
Si Chuan 2016
GD poule 4 - gedeelde eerste plaats: Boudewijn van Ommeren en Martine Tjebbes
 
Si Chuan 2016
GD poule 4 - gedeelde eerste plaats: Marcel Hamer en Felicia Versantvoort
Si Chuan 2016
GD poule 5: Truus van Santen en Egon Haffmans
Si Chuan 2016
DD poule 1: Didy Witmans en Jacqueline Zaal
Si Chuan 2016
DD Poule 2 - gedeelde eerste plaats: Marion Mohr en Heleen Schoorl
Si Chuan 2016
DD Poule 2- gedeelde eerste plaats: Judith Dijkhuis en Monique Bulthuis
Si Chuan 2016
DD poule 3 - gedeelde eerste plaats: Carolien Snijders en Trudie Steenstra
Si Chuan 2016
DD poule 3 - gedeelde eerste plaats: Karin en Jessica de Cloet
Si Chuan 2016
DD poule 4: Annique Kampschreur en Floor Pieper
Si Chuan 2016
HD poule 1: Rob Schulz en Herman Witmans
Si Chuan 2016
HD poule 2: Sim Onck en Harry Beek
Si Chuan 2016
HD poule 3: Vincent Koers en Henk Teunissen
 

De Gold Edition kampioenen van de NAMA Jeugdclubkampioenschappen en de Slagerij Putman Clubkampioenschappen senioren 2016.

Clubkampioenen 2016
Clubkampioenen ME18: Pauline Zendijk - JE14: Rein Koenders
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen HE2: Alwin van Engelenburg
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Rood Enkel: 1e - Wout Rouweler, 2e - Milou ten Napel
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Oranje Enkel: 1e - Noud Bekker, 2e - Tim Kooij
 
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Groen Enkel: Seymore van Schaik
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Oranje Dubbel 1e plaats: Noud Bekker & Kay Kooij
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Oranje Dubbel 2e plaats: Tim Kooij & Jack Malenstein
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Oranje Dubbel 3e plaats: Senna & Bruno Grillo
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Oranje Dubbel 4e plaats: Julius Rouweler & Vincent van den Heuvel
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Groen Dubbel 1e plaats: Seymore van Schaik & Stefan Blankenspoor
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen Groen Dubbel 2e plaats: Ernst van Helvoort & Wouter Steentjes
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen HE5 1e en 2e prijs: Micky Vertommen, Thom Hermans
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen HE6: Ivar van der Hulst
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen HD5: Tim van Ruller & Merijn Grave
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen HD6-7 1e en 2e plaats: Remco Hellekate & Ivar van der Hulst, Pieter van Dommele & Hans Vredegoor
Clubkampioenen 2016
Clubkampioen HD2-3 1e en 2e plaats: Harald Nuij & Kees Oostrom, Mike Steentjes & Maarten de Boer

En nog meer clubkampioenen...

Clubkampioenen 2016-2
Clubkampioen GD2 1e plaats: Miriam Westerink & Koen Slijkhuis, 2e plaats: Hester & Remco van den Heuvel
Clubkampioenen 2016-2
Clubkampioen GD6-7-8 1e plaats: Maurice & Madelon Gerards
Clubkampioenen 2016-2
Clubkampioen DD2-3-4 1e en 2e plaats: Sanne Otten & Myrthe Pelskamp, Celine Bekkers & Marie Suzanne de Kock
Clubkampioenen 2016-2
Clubkampioen DD6-7-8 1e en 2e plaats: Linda van Hoof & Patty Harmsen, Kirsten de Winter & Danielle Leeflang
 
Clubkampioenen 2016-2
Clubkampioen HD8: Carlo van der Heijden & Mons Stolper
Clubkampioenen 2016-2
Clubkampioen senior-junior groen 1e en 2e plaats: Rene & Rein Koenders, Miriam Westerink & Christiaan van den Heuvel
Clubkampioenen 2016-2
Clubkampioen Padel 1e en 2e plaats: Bauke de Boer & Tim van Ruller, Arjen Knulst & Wouter Pels
 
 
 

Voorjaarscompetitie 2016

Dit voorjaar zijn 2 zaterdagteams, 1 zondag jeugdteam en 2 zomeravondteams kampioen geworden bij de voorjaarscompetitie. Fantastische prestaties... gefeliciteerd!

Voorjaarscompetitie 2016
Zaterdag: dames 4 - 2e klasse: Michelle Koning*, Carlijn Aldewereld, Eva, Climmy Hanssen, Judith Dijkhuis
Voorjaarscompetitie 2016
Zaterdag: Gemengd 4 - 2e klasse: Lisette Lentjes*, Kyra Jurriëns, Jacqueline Zaal, Masson Hooimeijer, Maurice Gerards, Matthijs ten Kleij
Voorjaarscompetitie 2016
Zondag: M17-1 2e klasse: Indy Visschers, Marlies Logtenberg, Carlijn Bruijn, Carmen Spekenbrink, Mette Spaan*, Pauline Zendijk
Voorjaarscompetitie 2016
Zomeravond: Dames 2 - 3e klasse: Ida de Reus, Jacqueline van Santen, Tineke Willemsen, Ans Kuipers en Agnes.
Voorjaarscompetitie 2016
Zomeravond: Gemengd 1 - 2e klasse: Carlijn Aldewereld-van Dehn, John Dekker, Boudewijn van Ommeren, Hans Hartsema, Maggie Wasting en Michelle Koning

De winnaars van de informele Si Chuan competitie 2015 op een rij.
(De winnaars die niet aanwezig  waren bij het afsluitende etentje in Restaurant Si Chuan van Ping, staan nog niet op de foto.)

Si Chuan 2015
 
Gemengd dubbel poule 1: Twee teams gelijk geëindigd: Manuela Melis & Maurice Gerards, Kyra Jurriëns & Harald Nuy
Si Chuan 2015
 
Gemengd dubbel poule 2: Ans & Ben Kuiper
Si Chuan 2015
 
Gemengd dubbel poule 3: Helmie Martens & Hein Biesterbosch
Si Chuan 2015
 
Gemengd dubbel poule 4: Heleen Schoorl & Jos Remijn (niet op de foto)
 
Si Chuan 2015
 
Dames dubbel poule 1: Monique Duits & Marsha Reef
Si Chuan 2015
 
Dames dubbel poule 2: Mariella Riva % Danielle Leeflang
Si Chuan 2015
 
Dames dubbel poule 3: Rietje Melis & Agnes Verdonschot
Si Chuan 2015
 
Dames dubbel poule 4: Marion Mohr & Marike Fleuren
Si Chuan 2015
 
Heren dubbel poule 1: Dick de Vaal & Mauri Wolf (niet op de foto)
Si Chuan 2015
 
Heren dubbel poule 2: Onno van Workum & Joep Baggen
Si Chuan 2015
 
Heren dubbel poule 4: Ton Verbaal & Gep Hoekstra
 
Meer foto's zien ?

Er zijn twee zaterdagteams  en 1 vrijdagteam kampioen geworden bij de najaarscompetitie 2015.
Van harte gefeliciteerd dames!

Najaarscompetitie 2015
 
Zaterdag Dames 1- 3e klasse: Corinne Massar*, Marjan Schoegje, Ineke Goor, Lenie Evers, Conny Wickerhoff, Miranda Baas
Najaarscompetitie 2015
 
Zaterdag Dames 1 - 4e klasse: Patty Knies*, Carlijn Aldewereld-van Dehn, Jacqueline van Santen, Ingrid Zoetmulder, Maggie Wasting, Michelle Koning
Najaarscompetitie 2015
 
Vrijdag Dames 1 - 2e klasse: Karin , Marlies van den Berg, Susan van der Giessen, Marieke ten Napel-Schutz en Marieke
 
Meer foto's zien ?

Clubkampioenen 2015

De kampioenen van de NAMA clubkampioenschappen jeugd en Pannekoekhuis Strijland clubkampioenschappen senioren op een rij. Fantastische prestaties!

Clubkampioenen 2015
Clubkampioen jeugd - jongens: Lukas Pels
Clubkampioenen 2015
Clubkampioen jeugd - meisjes: Pauline Zendijk
Clubkampioenen 2015
Clubkampioen senioren - heren: Maarten de Boer
Meer foto's zien ?

Alle overige kampioenen van de NAMA clubkampioenschappen jeugd en Pannekoekhuis Strijland clubkampioenschappen senioren op een rij. Ook hier fantastische prestaties!

Niet op de foto: Kampioenen HD 3: Roel Heijser en Robbert Jan Hooimeijer, GD 6: Marieke de Punder en Pieter van Dommele, DE7: Carlijn van Dehn, HE 8-9: Vincent Koers, DE 8-9: Yolanda van den Bouwhuijsen en GD8-9: Linda van Hoof & Jorrit van Harten.

Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen Senioren-Junior dubbel groen: 1-Thijn Haveman & Jochem Gosselink, 2- Rein Koenders & R. Koenders, 3-Olivier van den Heuvel & Koen Slijkhuis
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen enkel rood: 1- Noud Bekker, 2- Bruno Grillo, 3-Indy Koenders, 4-Vincent van den Heuvel
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen enkel oranje: 1-Christiaan van den Heuvel, 2-Seymore van Schaik, 3-Wouter Steentjes
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen enkel groen: 1-Rein Koenders, 2-Justus Haaijema, 3- Jelle de Boer, 4- Sibren Wanjon
 
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen MD16: Mette Spaan en Carmen Spekenbrink
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen DD3 4 5: Celine Bekker & Marie Suzanne de Kock
Clubkampioenen overig 2015
Kampioen HD 4-5: Harm en Mike Steentjes. Kampioen HE6: Harm Steentjes
Clubkampioenen overig 2015
Kampioen HE7: Peter van Wijngaarden
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen DD6 7: Marsha Reef-van den Wollenberg & Monique Duits
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen HD 7: Maarten & Pieter van Dommele
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen DD 8: Rietje Melis en Mieke Spee
Clubkampioenen overig 2015
Kampioenen HD 8-9: Carel Rouweler & Joop de Witte
Meer foto's zien ?

De kampioenen van de verschillende competities voorjaar 2015 op een rij. Grote klasse!

Competities voorjaar 2015
VUT-competitie team 2: Jan Willem Henneman, Paul Metz, Wilbert den Boer, Leo de Leeuw, Bé Geertsema en Jaap van Cruijsen.
Competities voorjaar 2015
Competitie zaterdag - dames 3-overgangsklasse: Jessica Hellekate, Sonja de Munnik, Rieky van Beusichem, Ingrid Schinkel en Kyra Jurriëns.
Competities voorjaar 2015
Competitie zaterdag - gemengd 2-2e klasse: Michel Lentjes, Wendy Kooij-Schoolderman, Edwin Schoolderman, Lotte de Boer, Tineke de Boer en Mauri Wolff
Competities voorjaar 2015
Competitie zaterdag - heren 2-1e klasse: Roel Heijser, Robert-Jan Hooimeijer, Mike Steentjes, Maarten de Boer en Jelle Wisman.
 
Competities voorjaar 2015
Groene competitie - team 2-1: Rein Koenders, Pepijn Vlugt, Thomas Werndly, Justus Haaijema en Sibren Wanjon
Competities voorjaar 2015
Zomeravondcompetitie - heren 1 - 4e klasse: Peter, Arno, Harry, Johan, Guus (niet op foto: Marcel, Cor)
Competities voorjaar 2015
Zomeravondcompetitie - dames 1 - 2e klasse: Karin, Marieke, Susan en Marlies
Competities voorjaar 2015
Zomeravondcompetitie - dames 2 - 3e klasse: Lieke, Karin, Christel en Joke
Competities voorjaar 2015
Zomeravondcompetitie - heren 2 : Karst, Jan Jaap, Ton, Alfred en Waldo
 
 
 

Si Chuan 2014

De winnaars van de informele Si Chuan Competitie 2014, alweer de 33e editie!

Si Chuan 2014
Gemengd dubbel: poule 1
Rieky van Beusinchem en Malcolm Begemann
Si Chuan 2014
Gemengd dubbel: poule 2
Jessica Hellecate en Pieter van Dommele
Si Chuan 2014
Gemengd dubbel: poule 3
Ina Bergman en René Hetterscheid
Si Chuan 2014
Gemengd dubbel: poule 4
Marian van Leeuwe en Hans Bax,
Ingrid Zoetmulder en Ton Verbaal
Si Chuan 2014
Gemengd dubbel: poule 5
Marian Wiegerinck en Paul Wiegerinck
Si Chuan 2014
Dames dubbel: poule 1
Marjan Schoegje en Ans Kuipers
Si Chuan 2014
Dames dubbel: poule 2
Carlijn van Dehn en Maggie Wasting
Si Chuan 2014
Dames dubbel: poule 3
Karin de Cloet en Miranda Baas
Si Chuan 2014
Dames dubbel: poule 4
Jacqueline van Santen en José Bisseling

Si Chuan 2014
Heren dubbel: poule 1
Marie Wolff en Dick de Vaal

Si Chuan 2014
Heren dubbel: poule 2
Harry Beek en Sim Onck
Meer foto's zien ?

Competities 2014

De kampioenen van de verschillende competities op een rij. Fantastische prestaties van onze leden waar we met recht trots op mogen zijn!

Competities 2014
Voorjaarscompetitie zondag:
Jongens t/m 14 jaar 1e klasse
Harm Steentjes, Lukas Pels, Sam Rijpert, Christopher Stenfert
Competities 2014
Voorjaarscompetitie zondag:
Jongens t/m 17 jaar 2e klasse
Bauke de Boer, Martijn Sanders, Sven Kerkhoffs, Tim van Ruller, Merijn Graave
Competities 2014
Voorjaarscompetitie dinsdag:
damesdubbel 2e klasse
Franny van Alken, Liesbeth Abbink*, Hellen van Veggel, Loes Hengeveld, Anita van Heusden
Competities 2014
Zomeravondcompetitie:
herendubbel 3e klasse
Peter Rabou*, Hans Okkerman, Harry Beek , Robert Leemker , Marcel van de Riet , Johan Seelen.
Competities 2014
Zomeravondcompetitie:
damesdubbel 1e klasse
Hetty van de Brink, Karin Naaijkens, Marlies van den Berg, Susan van der Giessen, Marieke ten Napel
Competities 2014
Zomeravondcompetitie:
damesdubbel 3e klasse
Evelyn Arends*, Chantal Hoogveld, Aline van der Velden, Solange Yilo, Adriana Boesveld, Kirsten de Winter
Competities 2014
Najaarscompetitie:
damesdubbel 3e klasse
Joke Wieleman, Lieke de La Haye, Christel Seijmonsbergen, Karin Hoenselaar, Sandy Peters*
Meer foto's zien ?

Clubkampioenen 2014

De kampioenen van Clubkampioenschappen Strijland  en Willemsen Makelaars op een rij. Goed gedaan!!

Clubkampioenen 2014
Clubkampioen jeugd - jongens:
Lukas Pels
Clubkampioenen 2014
Clubkampioen jeugd - meisjes:
Mette Spaan
Clubkampioenen 2014
Clubkampioen senioren - heren:
Maarten de Boer
Clubkampioenen 2014
Clubkampioen senioren - dames:
Margot Verbeet
Meer foto's zien ?

Zonnepanelen

Lid worden ?

Met de introductiecommissie je draai vinden of tennis proberen met proeflessen!

>> Naar lidmaatschap en meer

Binnen spelen?

Binnenbanen kunnen door zowel leden als niet-leden worden gehuurd. 

>> Naar onze pagina verhuur

winter tafereel TVB
zomer tafereel TVB-2
zomer tafereel TVB-3
zonnepanelen

Onze Sponsors

  • Arentsen compleet
  • Willemsen-makelaars
  • DAAN
  • MK-JS
  • CJ-COIFFURE
  • teunissen
  • biljoen-groen-velp
  • PANNEKOEKHUIS-STRIJLAND
  • Bij-Spaan
  • Tien-met-payoff
  • De Ruif
  • House-of-tennis
  • DAAN
  • maassenvandenbrinkvelp
  • SI-CHUAN-LOGO-cmyk
  • Kors
  • carfix
  • Willemsen-makelaars
  • HURENKAMP
  • Pelssport2
  • wifi4all-gks2
  • Den bramel
  • tennisstore
  • WATERMOLEN
  • Appeldoorn-met-payoff
  • Pelssport2
  • SI-CHUAN-LOGO-cmyk
  • MK-JS
  • NAMA
  • PANNEKOEKHUIS-STRIJLAND
  • teunissen
  • slagerij-putman
  • DAAN
  • DDJ-accountants
  • wifi4all gks2
  • House-of-tennis
  • INSTAAN
  • veldman-sport
  • Bij Spaan
  • Tien-met-payoff
  • carfix
  • Appeldoorn-met-payoff
  • Padel-service-nederland
  • WATERMOLEN
  • kranenburg
  • FYSIO TER HORST
  • Padel service nederland
  • slagerij putman
  • VER VO DEF
  • Truckherstel
  • idesignwood
  • DDJ-accountants
  • VER VO DEF
  • veldman-sport
  • Rabobank-liggend
Ga naar boven