Frans Fagel passie voor Beekhuizen

Frans Fagel Frans Fagel
20-12-1928
Wonend in Arnhem
Lid sinds ± 1960

Inzet vrijwilliger bij
Erelid van TV Beekhuizen
Van 1970 - 1978 en van 1988 - 1990 voorzitter TV Beekhuizen

Het boeiende verhaal dat erelid Frans Fagel (86) over zijn werk als vrijwilliger van Beekhuizen vertelt, zit vol passie. De club was voor zijn gezin een tweede thuis. In de jaren '70 heeft Frans een stevige basis gelegd voor onze vereniging. Toen hij in 1978 afscheid nam als voorzitter, telde Beekhuizen 1600 leden. De club had een eigen home, sanitaire voorzieningen, professionele horeca, eigen tennisleraren en een uitgebreid tennispark.
Frans Fagel: "In die tijd was tennis enorm populair en onze vereniging groeide als kool. Met 650 jeugdleden waren we de grootste vereniging van Nederland. Er zijn zelfs Davis Cup wedstrijden tegen Israël op onze club gespeeld".

En nog steeds draait Beekhuizen op rolletjes met een professioneel bestuur en veel enthousiaste vrijwilligers, die samen al die activiteiten en evenementen op de club organiseren. "Op Beekhuizen daar gebeurt wat. Dat was onze succesformule en dat is het nog steeds". Veel tennisclubs kampen met afnemende ledenaantallen, Beekhuizen heeft 1200 leden. "Met de Windmill Cup timmeren we flink aan de weg. Door mijn achtergrond als leraar Engels heb ik jarenlang de correspondentie gedaan voor dit internationale toernooi".

Frans heeft zich altijd met veel plezier ingezet voor de club. "Probeer als vrijwilliger altijd de mooie kant van je werk te zien. Je doet er namelijk veel leden een enorm plezier mee. Dat motiveert je, daar doe je het voor!"

(Interview door Climmy Hanssenjanuari 2015)

Events & Toernooien

ma
10 | 08 | 20

DAAN Beekhuizen Open

gaat door!

Van 10 augustus tot en met 16 augustus

ma
17 | 08 | 20

Tennis & Fun dagkamp

Van 9.00 tot 16.00 uur

zo
23 | 08 | 20

Super Toss Toernooi

Gezellig recreatief toernooi

Van 14.00 tot 17.00 uur

Complete overzicht >>

Competitie-agenda

Zonnepanelen

Lid worden ?

Met de introductiecommissie je draai vinden of tennis proberen met proeflessen!

>> Naar lidmaatschap en meer

Ook helpen?

Vele handen maken licht werk. Wil jij ook een handje helpen?

>> Naar pagina Ook helpen?

winter tafereel TVB
zomer tafereel TVB-2
zomer tafereel TVB-3
zonnepanelen

Onze Sponsors

 • Arentsen compleet
 • Willemsen makelaars NIEUW
 • DAAN
 • MK-JS
 • CJ-COIFFURE
 • teunissen
 • FYSIO TER HORST
 • PANNEKOEKHUIS-STRIJLAND
 • Bij-Spaan
 • Tien-met-payoff
 • De deel
 • House-of-tennis
 • DAAN
 • maassenvandenbrinkvelp
 • SI-CHUAN-LOGO-cmyk
 • teunissen
 • DESIGNFORLIVE
 • Willemsen makelaars NIEUW
 • HURENKAMP
 • Pelssport2
 • wifi4all-gks2
 • Den bramel
 • tennisstore
 • De deel
 • Appeldoorn-met-payoff
 • Pelssport2
 • SI-CHUAN-LOGO-cmyk
 • MK-JS
 • NAMA
 • PANNEKOEKHUIS-STRIJLAND
 • teunissen
 • slagerij-putman
 • DAAN
 • DDJ-accountants
 • wifi4all gks2
 • House-of-tennis
 • INSTAAN
 • Kapona
 • slagerij putman
 • Tien-met-payoff
 • Melis 100 jaar
 • Appeldoorn-met-payoff
 • HURENKAMP
 • Den bramel
 • kranenburg
 • FYSIO TER HORST
 • Kapona
 • slagerij putman
 • VER VO DEF
 • Truckherstel
 • DESIGNFORLIVE
 • DDJ-accountants
 • VER VO DEF
 • teunissen
 • Rabobank-liggend
Ga naar boven